Menu Manipulator (3.0.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Icon
ca: Icona

en: Menu
ca: Menú

en: Examples
ca: Exemples

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: - Select -
ca: - Selecciona -
