Menu Manipulator (3.0.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Icon
it: Icona

en: Examples
it: Esempi

en: Menu name
it: Nome del menu

en: - Select -
it: - Scegliere -
