Menu Manipulator (3.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Icon
jv: Ikon

en: Examples
jv: Contoné

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: - Select -
jv: - Pilih -
