Menu Manipulator (3.0.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Menu
ne: मेनु

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
