Menu Manipulator (3.0.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Icon
ru: Иконка

en: Menu
ru: Меню

en: Theming
ru: Темизация

en: Examples
ru: Примеры

en: Menu name
ru: Название меню

en: - Select -
ru: - Выберите -
