Menu Manipulator (3.0.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: Examples
ar: أمثلة

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: - Select -
ar: - اختر -
