Menu Manipulator (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Icon
hu: Ikon

en: Menu
hu: Menü

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Global
hu: Általános

en: - Select -
hu: - Választás -
