Menu Manipulator (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Icon
fa: شمایل

en: Menu
fa: منو

en: Global
fa: سراسری

en: - Select -
fa: - انتخاب -
