Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh

en: About
br: Diwar-benn
