Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
