Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: Destination
eu: Helbidea

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Source
eu: Iturburua

en: Menus
eu: Menuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
