Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: Destination
fa: مقصد

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: Source
fa: منبع

en: Menus
fa: منوها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
