Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
