Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Destination
he: יעד

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Source
he: מקור

en: Menus
he: תפריטים

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
