Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Destination
hu: Cél

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Source
hu: Forrás

en: Menus
hu: Menük

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Import type
hu: Importálás típusa
