Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Uses
hy: Օգտագործում
