Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Development
it: Sviluppo

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Label
it: Etichetta

en: Format
it: Formato

en: Destination
it: Destinazione

en: File Upload
it: Caricamento file

en: Source
it: Sorgente

en: Menus
it: Menù

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
