Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Menus
kk: Мәзірлер
