Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
