Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Development
ml: വികസനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
