Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: Menus
mr: मेनूज
