Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Menus
nn: Menyar
