Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Destination
ro: Destinație

en: File Upload
ro: Încărcare Fișier

en: Source
ro: Sursă

en: Menus
ro: Meniuri

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
