Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Development
sv: Utveckling

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Destination
sv: Mål

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Source
sv: Källa

en: Menus
sv: Menyer

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
