Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Source
ta: மூலம்

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
