Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Format
uk: Формат

en: Destination
uk: Місце призначення

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Source
uk: Джерело

en: Menus
uk: Меню

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Import type
uk: Тип імпорту

en: Export type
uk: Тип експорту

en: Export types
uk: Типи експорту
