Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Source
af: Bron
