Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ

en: Menus
am: ምናሌዎች
