Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: File
bn: ফাইল

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
