Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Source
bs: Izvor
