Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Development
es: Desarrollo

en: Download
es: Descargar

en: File
es: Archivo

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: N/A
es: N/D

en: Destination
es: Destino

en: File Upload
es: Cargar archivos

en: Source
es: Origen

en: Menus
es: Menús

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Import type
es: Importar tipo
