Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Menus
fil: Mga menu
