Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: File
ne: फ़ाइल

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Source
ne: स्रोत

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा
