Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
