Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: N/A
sl: N/D

en: Menus
sl: Meniji

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
