Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione
