Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: N/A
th: ไม่มี

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
