Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Format
tr: Biçim

en: Destination
tr: Hedef

en: File Upload
tr: Dosya Yükle

en: Source
tr: Kaynak

en: Menus
tr: Menüler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
