Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: N/A
be: Не даступна

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Source
be: Крыніца

en: Menus
be: Меню

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
