Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Source
bg: Източник

en: Menus
bg: Менюта
