Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: N/A
is: Á ekki við

en: Menus
is: Valmyndir

en: About
is: Um
