Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Destination
ja: 行き先

en: File Upload
ja: ファイルアップロード

en: Source
ja: ソース

en: Menus
ja: メニュー

en: About
ja: アバウト

en: Command
ja: コマンド

en: Uses
ja: 機能

en: Import type
ja: インポート型
