Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: N/A
ku: نییە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
