Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: N/A
lt: N/D

en: Destination
lt: Paskirtis

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Menus
lt: Meniu

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
