Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Source
oc: Font

en: Menus
oc: Menús

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
