Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
