Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: N/A
ca: No aplica

en: Destination
ca: Destí

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Source
ca: Font

en: Menus
ca: Menús

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
