Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: File Upload
da: Fil upload

en: Source
da: Kilde

en: Menus
da: Menuer

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
