Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Destination
el: Προορισμός

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Source
el: Πηγή

en: Menus
el: Μενού

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
