Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: N/A
et: Puudub

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Source
et: Allikas

en: Menus
et: Menüüd

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
